Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Olta Bayrak - Yelken Bayrak

Olta Bayrak - Yelken Bayrak

AYDIN ARSLAN BAYRAK OLTA BAYRAK YELKEN BAYRAK İMALATIMIZ
Yelken bayrak diğer adıyla olta bayrak, diğer adıyla sokak bayrağı baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapılır. Yelken Olta bayrak reklam ve farkındalık yaratmak için hedef kitleye istenilen mesajın verilmesini amaçlayan veya herhangi bir firmayı tanıtmak için kullanılan portatif bir bayrak türüdür. Firmaların en çok tercih ettiği  popüler bir reklam ürünüdür.

Yelken Bayrak Ölçüleri :
75X250cm(3m direk boyu)
75x300cm(4m direk boyu)
100x400cm(5m direk boyu)

Kullanım Alanları :
Yelken bayrak, şık görüntüsü ve kullanım rahatlığından dolayı, işyerlerinin önünde, özel organizasyonlarda, açılışlar, konserler ve yürüyüşler gibi oldukça zengin bir kullanım alanına sahiptir. Yelken bayrak duba ve direkle birlikte takım olarak verilir ve kurulumu da oldukça basittir. Yelken bayrak özel alaşılmış direği sayesinde 360 derece dönebilmektedir. Türk Bayrağı, her alanda ve her yerde kullanılabilir.

Yelken Bayrak İmalatı Nasıl Yapılır?
Yelken bayrak imalatında öncellikle belirlenen özel ölçüler üzerine tasarım yapılır. Tasarım yapıldıktan sonra 120gr raşel kumaş üzerine dijital tekstil baskı tekniği kullanılarak baskı işlemi tamamlanır. Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için 200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir. Özel fikse işlemi gören yelken bayrak, dış hava koşullarından olabildiğince az etkilenir, olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir. Ardından kullanılacağı direğe göre yelken bayrağın kesimi ve dikimi yapılır.Yelken Olta bayrak üretimleri Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapılmaktadır.

YELKEN - PLAJ FİRMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI 75X300CM
(SET: BİDON 20KG. + DİREK + BASKILI BAYRAK
L TİPİ - PLAJ YELKEN FİRMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI 75X300CM
(SET: BİDON 20KG. + DİREK + BASKILI BAYRAK
DAMLA - PLAJ YELKEN FİRMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI 75X300CM
(SET: BİDON 20KG. + DİREK + BASKILI BAYRAK
ECZANE BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI 75X300CM
(SET: BİDON 20KG. + DİREK + BASKILI BAYRAK
YELKEN  - PLAJ BAYRAĞI BİDONU 
TERCİHE GÖRE 22LİTRE, 32LİTRE
YELKEN  - PLAJ BAYRAĞI DİREĞİ 75X300CM
 
   
YELKEN - PLAJ FİRMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI 75X300CM    
     
     
     
     

 Aydın Bayrak İmalat Kumaş Baskı Atölyesi 0256 213 91 08 - 0505 963 9108 info@arslanbayrak.com Güzelhisar Mahallesi Türkocağı caddesi No:42/A Efeler / AYDIN