Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler

Haberler

Aydın Arslan Bayrak İmalatları Başladı.
Aydın Arslan Bayrak Aydın ilindeki bayrak sektöründeki önemli bir  eksikliği gidermek için 2023 yılında sektöre adım atmıştır.  Kumaşta dijital baskı yönünden sektörde bir hayli geri kalan Aydın ilimize dijital kumaş  baskıyı  getirerek sektörde öncü olmuştur. Sektöre girdiği günden beri siz değerli müşterilerimizin bayrak ve flama imalatı taleplerine yüksek standartlarda kaliteli hizmet anlayışımızla yanıt vermekteyiz.

BAYRAK İMALATINDA ÖNEMLİ HUSUSLAR, BAYRAK İMALATI YAPAN FİRMALAR
Bayrak imalatında zaman içerisinde merdiven altı firmaların varlığı ve yoğunluğu bulunmaktadır. Ürün tedariki konusunda yüksek dikkat etme gerekliliğini doğurmuştur. Kaliteli kumaş ve boya kullanımı iyi bir bayrağın üretimi için önemli bir koşuldur. Daha sonra bayrağın dikimi ve aksesuarlarının kalitesi bunu izler. Bunun yanında bayrak üretim süreçlerinden baskı ve dikimin aynı atölyede yapılması da önem teşkil etmektedir. Her bayrak türünün üretimi de farklı parametre gerektirir. Özel logolu bir bayrak üretiminde firmanın logo renklerinin doğru basılması önemlidir.  Bunun yanında talebin tasarım ekibi ile başarılı şekilde karşılanması sağlanmalıdır.  Bayrak imalatı yapan firmalar artık son teknoloji baskı teknolojisi kullanmak durumundadır. Bunun yanında bayrak imalatı için kaliteli kumaş ve boya da kaliteli sonuç almak adına olmazsa olmazdır.

Bayrak üreten firma tecrübesi
Kurumsal kimliğe uygun istenilen renkleri alamadıktan sonra ilgili firma bayrak imalatının sonucunda mağdur olur. Ayrıca bayrak etkili bir reklam ürünüdür. Gönder tipi, direk bayraklarında bayrağın dayanıklılığı direkte dalgalanması kritik noktadır. Plaj bayrağı , adına yelken bayrak, olta bayrağı da denmektedir.  Bayraklar aparatları ile birlikte iyi bir duruş göstermezse beklediğiniz imaj görüntüsü oluşmayacaktır. Özel ölçülü dev bayrakların üretimi, dikimi muhafaza edilmesi ve uygulanacak yerde sergilenmesi yüksek tecrübe gerektirir. Türk bayrağı ve Atatürk posterlerinin satış hacmi özellikle milli bayramlarda fazla olduğundan piyasada düşük kalitede bir çok bayrak üretilir. Milli bayramlarda alacağınız bayrakları uzun süre kullanmak için, uzun yıllar bayrak üretimini kendi tesislerinde yapan bayrak firmalarından alın.


Aydın’da Bayrak Baskı İmalat Satış ve Daha Fazlası
Aydın  bayrak satışı ve bayrak satış yerleri. Günümüzde devamlı olarak gelişen ve büyüyen müşteri potansiyeline göre yeni bayrak çeşitlerini sunan bayrak ve flama üretim firmamız, Aydın’da sektöründe lider konumda yer almaktadır. Üretim tesislerimizde üretmiş olduğumuz bayrakları Aydın Ege ve Türkiye geneline sunmaya devam ediyoruz. Aydın  bayrak baskısı ve bayrak yaptırmak veya tüm bayrak flama çeşitleri ile ilgili bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.
-Müşteri Memnuniyeti
-Güvenilir Hizmet
-Sektörün Lideri
-Güçlü Kadro
-7x24 Whatsapp Desteği
-Öncü Hizmet


Aydın’da Aydın’da Dijital Baskı 
Dijital ortamdaki görsel ya da metinlerin farklı materyaller üzerine basılması tekniğine Aydın’da Dijital Baskı adı verilir. Aydın’da Dijital Baskı, materyaller üzerine kolay bir şekilde baskı yapmayı sağlayan çeşitli yöntemlerden yalnızca biridir. Genel olarak küçük çaplı baskı işleri için tercih edilir.

Ofset baskıya oranla daha az maliyetli olan baskı, aynı zamanda daha hızlıdır. Baskı yöntemleri arasında birçok fark bulunur. Aydın’da Dijital Baskılar dijital tabanlı olan görüntüleri doğrudan farklı ortam ve alt tabakaları yazdırma işlemidir. Bu baskı türünde ofset baskı sisteminden farklı olarak baskı plakasına gerek kalmaz. Dosyalar; tuval sentetik kumaş kart stoğu baskı yapılması için doğrudan baskı makinesine gönderilebilir.

Neden Aydın’da Dijital Baskı Tercih Edilir?
Ofset baskıya göre daha az maliyetli olan dijital gıda üretim aşaması yoktur. Bu nedenle maliyeti oldukça düşük olan bir baskı sistemidir. Baskı öncesi üretim aşamasında montaj, film ve kalıp işlemleri, artı bu işlemde kullanılacak malzemeleri devre dışı bırakan baskı, hem iş gücünden hem zamandan hem de malzeme kullanımından tasarruf sağlar.

Baskı makinelerinde bir saatte ortalama olarak 12.000 çıktı alınabilir. Üstelik Aydın’da Dijital Baskı sisteminde ön üretim aşamasına da gerek yoktur. Bu nedenle baskıdan önceki süreç önemli seviyede kısalmıştır.

Aydın’da Dijital Baskı Nasıl Yapılır?
Bu özellik, kişiye özel tasarım yapılmasına olanak sağlar. Bu avantaj  tasarımcıların ve müşterilerin istedikleri gibi baskı tasarlamasına olanak tanır.  Ayrıca, baskı sisteminde veriler üzerinde istenildiği gibi düzenleme ve oynama da yapılabilir.

Bu veriler, elektronik ortamda kolay bir şekilde depolanabilir ve istenildiği zaman geri getirilebilir. Aradan yıllar geçse de kalıba ihtiyaç olmadığından dolayı aynı tasarımı bastırmak mümkün olur.  Uzun süreli kullanım için son derece uygun kulanım sağlar.

Aydın’da Dijital Baskı Nasıl Çıkar?
Metraj biçiminde yapılan  baskı sisteminde kartuşlardan yalnızca boya püskürtülür. Ardından, baskı yapılacak olan kumaşa, uygun bir şekilde boyama ürünü barındıran kartuşlar makineye bırakıldıktan sonra da baskı işlemi yapılmış olur.

Aydın’da Dijital Baskı eğer pamuklu kumaşa yapılacaksa reaktif boya kartuşu poliamid kumaşa yapılacaksa asit boya kartuşu kullanılır.  Bu kapsamda; kullanım amacına uygun olarak belirlenen yöntem dahilinde baskı işlemi gerçekleştirilmiş olur. Dolayısıyla, kumaş türünün, Aydın’da Dijital Baskı için uygulama yöntemi belirlediği söylenebilir.

Aydın'da Kumaşa Baskı Nasıl Yapılır?
Öncelik olarak Aydın’da Dijital Baskı makinesi hazırlanır ve ardından kartuş takılır. Sonrasında baskı makinesinin ayarları yapılır ve kumaş makineye yerleştirilir. Makineye kumaş bilgileri girilir ve çözünürlük ayarları yapılır. Ardından baskı işlemi yapılır.

Belirli bir titizlik dâhilinde adım adım yapılan Aydın’da Dijital Baskıların, kullanıcılarına sağlamış olduğu birçok avantajdan dolayı tekstil ve kumaş firmaları tarafından son zamanlarda oldukça sık tercih edildiği söylenebilir. Kumaş türü baz alınarak baskı uygulaması yapılır.

Aydın'da Dijital Baskı Nerede Yaptırabilirim?
Kendi tasarlamış olduğunuz özel bir baskı yaptırmayı düşünüyorsanız Aydın’da Dijital Baskı yapan Aydın Arslan Bayrak firmalmızdan bu konuda destek alabilirsiniz. İnternet üzerinden size en yakın olan baskı firmasının konumunu araştırabilir ve ne tür baskı yaptıkları ve konusu ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Pek çok alanda kullanım yeri edinmiş olan baskılarla, sizler de reklam ya da tanıtım ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Akılda kalan bir reklam sağlayacağı için, sessiz bir reklam aracı olarak nitelendirilen baskılar, reklam sağlayıcısıdır.

Neden Aydın’da Dijital Baskı Tercih Etmeliyim?
Aydın’da Dijital Baskı hız ve kalite bakımından diğer baskı tekniklerini oldukça geride bırakmış ve baskı işlemlerinde boyut sınırlamasını da kaldırmıştır. Ofset baskıya oranla çok daha az maliyeti olan Aydın’da Dijital Baskı kişiye özel tasarlanabilir.

Promosyon malzemesi, kişiselleştirilmiş broşür, mektup ve afiş Aydın’da Dijital Baskı kullanım alanları arasında yer alır. Günümüz şartlarında firmaların ekonomik bir şekilde reklam yapılması açısından, baskı en ekonomik yoldur. Bu sayede firmalar az para harcayarak en faydalı ve en etkili reklamı yapabilirler. Baskı dizaynının hazırlanması, reklamın oluşturulması ve çıktının alınması oldukça kolaydır.

Aydın’da Dijital Baskı Çeşitleri Nelerdir?
Aydın’da Dijital Baskılar hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Kullanılmış olduğu alana bağlı olarak çeşitleri de farklılık gösterir. Aydın’da Dijital Baskı çeşitleri genel olarak; afiş branda, şeffaf folyo gibi sıralanabilir.

Bir diğer baskı çeşidi ise mesh branda baskı tekniğidir. İç mekan baskılarda görüntü kalitesi öne çıkar. Mağaza vitrini dekorasyonu poster ve pano gibi alanlarda kullanılan ilgi çekici ve kaliteli tasarımlar her sektöre hitap eder.

Aydın’da Dijital Baskı Kullanım Alanları
Zaman içerisinde gelişen farklı ticari faaliyetler ve kişisel ihtiyaçlar ile beraber Aydın’da Dijital Baskı tekniği de kendine oldukça geniş bir uygulama alanında yer edinmiştir. Broşür, magnet, poster, bayrak gibi işletmelere yönelik ve kare kart fotoğraf baskısı kartvizit gibi kişiye özel ihtiyaçlara yönelik olan ürünler Aydın’da Dijital Baskı sistemi ile yapılmaktadır.

Genel olarak iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere ikiye ayrılır. Baskı sistemleri şirketlerin kurumların ve kuruluşların hizmet vermiş oldukları sektörlerde adlarını duyurabilmeleri ve kendi reklamlarını iyi bir şekilde yapabilmeleri açısından tercih edilir.

Aydın’da Dijital Baskı Fiyatları 2023
Aydın’da Dijital Baskılarda fiyatlar ürün çeşidine göre farklılık gösterir. Aydın’da Dijital Baskı sistemlerinde fiyat belirlemesi yapılırken metrekare baz alınır. Aydın’da Dijital Baskı fiyatları için baskının yapılacak olduğu merkezden ayrıntılı bilgi alınabilir. Ofset baskıya göre çok daha az maliyetli bir baskı sistemidir. Aydın’da Dijital Baskı teknolojileri farklı malzemeler üzerine farklı özellikler kullanılarak ve bu malzemeler için nakit harcamasını azaltarak taşıma ve depolama masraflarını düşürmeye ve azaltmaya yardımcı olur.

Baskının Avantajları Nelerdir?
Günümüz teknolojisinde baskı birçok avantaj ve yenilik sunar. Aydın’da Dijital Baskı sistemleri esnek çözümler sunar. Aydın’da Dijital Baskıların tercih edilme nedenlerinden en önemlileri arasında kısa sürede bir reklam çalışması başlatılabilmesi sayılırken bir diğer neden ise, maliyet düşüklüğüdür. Ayrıca ihtiyaç kadar basım yapma şansı vardır. Üretilmiş olan ürünlerde herhangi bir sayı kısıtlaması yoktur.

Aydın’da Dijital Baskının en önemli avantajlarından biri de farklı içerikler üretebiliyor olmasıdır. Bir diğer avantaj ise, depolama ve stoklama maliyetinin bulunmamasıdır. Bunun en büyük nedeni de tamamen istekler doğrultusunda baskı yapılmasıdır. Ayrıca, baskı sistemleri kısa süre içerisinde hızlı çözümler sunar.

Aydın’da Dijital Baskı Ve Ofset Baskı Arasındaki Farklar
Ofset baskı matbaa teknolojisinde ilk akla gelen baskı çeşidi olsa da günümüzde Aydın’da Dijital Baskı da çok fazla kullanılır bir hale gelmiştir. Baskı sistemlerinin en öne çıkan özelliği, seri basım olması ve atık durumunun ofset baskıya oranla daha az olmasıdır.

Ofset baskı sistemi mürekkep ve suyun karışmama prensibi ile çalışan bilgisayar destekli bir baskı sistemidir. Ofset baskılarda kalıp kullanımı dijitale göre biraz zordur. Bilgisayar ortamında hazırlanan Aydın’da Dijital Baskı, ofset baskılardan farklı olarak uygulanır.


Aydın Bayrak İmalat Kumaş Baskı Atölyesi 0256 213 91 08 - 0505 963 9108 info@arslanbayrak.com Güzelhisar Mahallesi Türkocağı caddesi No:42/A Efeler / AYDIN